Internet stał się jednym z ważniejszych mediów, a także głównym źródłem poszukiwania informacji. Dlatego tak ważne jest, aby posiadać własną, profesjonalną stronę internetową, która zainteresuje potencjalnego odbiorcę.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym Państwa potrzebom, oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i tworzenia stron internetowych spełniających wszelkie aktualne normy i standardy technologiczne.

Dobór odpowiedniej szaty graficznej oraz ostateczny kształt projektowanej strony WWW zależy od Państwa preferencji, a po części także grupy odbiorców, do których kierowana będzie witryna. Profesjonalizm i pasja gwarantuje najwyższą na rynku jakość.

Strona internetowa to nie tylko grafika, to również funkcjonalność. Przy tworzeniu naszych serwisów dokładamy wszelkich starań, aby były one funkcjonalne oraz użyteczne dla odwiedzających je internautów.


Plusy posiadania własnej strony WWW:
  • możliwość prezentacji swojej oferty przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę beż żadnych dodatkowych kosztów
  • możliwość zredukowania kosztów związanych z tradycyjną reklamą
  • możliwość kreowania pozytywnego wizerunku swojej marki
  • strona WWW jest jednym z najbardziej skutecznych narzędzi promocji
  • strona internetowa daje szansę na realny wzrost dotychczasowych zysków!

Pozycjonowanie stron internetowych:

Każdego dnia miliony osób przeszukuje zasoby Internetu w poszukiwaniu usług oraz produktów. Największa ilość wejść na stronę internetową pochodzi z wyszukiwarek - w tym najpopularniejszej obecnie Google. W Polsce ze względu na ponad 97% procentowy udział w rynku wyszukiwarki Google, usługa pozycjonowania ogranicza się praktycznie tylko do jej rankingu. Duże portale, jak Onet.pl lub Interia.pl posiadające niegdyś własne wyszukiwarki obecnie także używają technologii Google.

Aż 58% użytkowników wyszukiwarek jest przekonanych, że stanowią one prawdziwe i bezstronne źródło informacji. Dla potencjalnego klienta wysoka pozycja w wyszukiwarce świadczy o wysokiej pozycji firmy na rynku dlatego też pozycjonowanie stron stanowi doskonałe narzędzie kreowania profesjonalnego wizerunku firmy.

Pozycjonowanie stron nie jest czynnością jednorazową, aby osiągnąć rewelacyjne wyniki będziemy promować Państwa stronę, aż osiągnie określony cel. Celem naszej firmy jest pozycja lidera. Będziemy robili wszystko co jest możliwe, aby właśnie Państwa strona została liderem w wynikach wyszukiwania na konkretne frazy, słowa kluczowe.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania konkretnej oferty dla Państwa firmy.Przykładowe realizacje:

xhtml, css, php, javascript, flash, mysql xhtml, css, php, mysql
xhtml, css, php, flash, mysql xhtml, css


Nie jesteś zalogowany.

Zarejestruj się lub zaloguj.
Słowniczek:


xhtml - język służący do tworzenia stron WWW ogólnego przeznaczenia

css - to język służący do opisu formy prezentacji (wyświetlania) stron WWW

php - obiektowy, skryptowy język programowania zaprojektowany do generowania stron internetowych w czasie rzeczywistym

javascript - skryptowy język programowania, służy najczęściej do zapewnienia interaktywności poprzez reagowanie na zdarzenia

flash - technologia tworzenia animacji

mysql - system zarządzania relacyjnymi bazami danych

strona
główna
| o nas | strony
internetowe
| logo
logotyp
| hosting
domeny
| grafika
komputerowa
| poligrafia | retusz
zdjęć
| kontakt